• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Pozita: Drejtpërdrejt i shtrirë në plazh,12 km nga Manavgati, 12 km nga Side dhe 3 km nga qyteti Colakli. Aeroporti i Antalisë gjendet në një largësi prej 50 km. Koha e transferit: 60min. 

Akomodimi: Ky hotel komfor posedon 356 dhom dhe 4 objekte të tjera 4 katëshe. Lobi me recepcion, restorant kryesor me terasë dhe zonën ku nuk pihet duhan, bare të tjera. Pishinë e mbyllur. Në objektin e jashtëm gjendet një pishinë e madhe me ujë të ëmbël dhe e ndarë për fëmijë dhe foshnje, si dhe një rrëshqitëse uji.

Plazhi: i gjerë me rërë. Shtretërit për rrezitje dhe ombrellat nuk paguhen. 

Dhomat: janë komfore. Të pajisura me banjo/WC, tharëse flokësh, rregullator klime (çdo orë), telefon direkt, TV/Sat, minibar, sef, dysheme me tepih dhe ballkon. 

Shërbimi: All Inclusive

All Inclusive (të gjitha të llogaritura): Mëngjesi, dreka, darka (tryezë suedeze), snak, pasdite kafe/çaj dhe tortë, snek mesnate, akullore. Pijet alkoolike dhe joalkoolike prej orës 10:00-00:30, në diskotekë deri në orën 02:00. 

Sporti dhe koha e lirë: Të llogaritura: 2 fusha tenisi (gjatë orëve të mbrëmjes me pagesë), qendra e fitnesit, futboll, volejboll, ping-pong, pikado, boccia, banjo turke, sauna, xhakuzi, surfen, kanu. Me pagesë: Loja me birila, masazha, bilardo, video lojërat dhe sportet motorike në ujë. 

Argëtimi: Programe animative me sport dhe lojëra, në mbrëmje shou, diskotekë. 

Fëmijët: Pishina për fëmijë dhe foshnje, miniklubi prej 4-11 vjeç, vendi i lojës.

Sentido Turan Prince

All Inclusive

rekomandimi i mysafirëve

vlerësimi i mysafirëve

nga

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi dreka dhe darka në formë bufeje, mëngjesi për gjumash.
  • Në mesditë ushqime  të ndryshme, kafe, qaj dhe ëmbëlsira.
  • Programe argëtuese për të rritur dhe fëmijë.

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59