• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Pozita: Ky hotel i këndshëm shtriheti drejtpërsëdrejti në plazhin me rërë dhe guralecë në qendrën turistike Side Sorgun Titreyengol. Bregdeti i tij ka një plazh të veçantë dhe ofron koncept gjithëpërfshirës të një ishulli të retthuar nga deti, liqeni, lumi dhe mali i mbushur  me shumë pisha.Koha e transferit: rreth 55 minuta.

Akomodimi: Ky objekt ofron gjithsej 464 dhoma, me pamje nga liqeni, lumi, pishina ose malet. Të gjitha dhomat janë të shtruara me laminat parket, banjo të ndare, kondicionerë, linjë telefonike direkte, tharëse flokësh, WiFi, Led TV (260 kanale), mini bar dhe ballkon.
Plazhi: shtrihet në plazhin privat me rërë dhe guralecë.

Dhomat: Ky objekt ofron gjithsej 464 dhoma nga të cilat 363 dhoma standarde (30-33.50 m2), 100 dhoma delux 40-45m2, 20 dhoma familjare (50m2). Të gjitha dhomat kanë pamje nga deti. Poashtu hoteli posedon edhe 4 dhoma për të hendikepuarit.

Sporti dhe koha e lirë Pishinat e këtij hoteli përfshijnë hapsirën prej 6000m2, aqua park me 27 rrëshqitëse e bën një aquaworld të paharrueshëm për të rritur dhe fëmijët.

Shërbimi: All Inclusive

Mëngjesi, dreka dhe darka shërbehen në formë bufeje në restaurantin kryesor. Gjatë ditës shërbehen snacks, kafe/çaj, supë e lehtë mesnate. Hoteli posedon edhe restaurantet a la carte me kuzhinë aziatike, ushqime deti dhe Italian. Posedon edhe 5 bare të ndryshme. Meny dietale.

Sporti dhe koha e lirë: Pa pagesë: Fitnesi, sauna, banja turke, xhakuzi, basketball, volejboll plazhi, disko, aerobik, shah. Me pagesë: Masazh, lojë me brila, sportet e ujit, kanoe, biliardo, kalërimi. Beach bar tek aqua parku eshte me pagese.

Argetimi: Programe të ndryshme argëtuese dhe animacione. 

Fëmijët: Miniklub, animacione, aquapark me rrëshqitëse uji. 

Nashira Resort & Spa

All Inclusive

rekomandimi i mysafirëve

vlerësimi i mysafirëve

nga

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi, dreka dhe darka shërbehen në formë bufeje, mëngjes për gjumashë
  • Restaurant a la karte
  • Në mes shujtave snack, kafe /çaj dhe ëmbëlsira
  • Pije alkoolike dhe joalkoolike gjate 24 orëve
  • Masazh, lojë me brila, sportet e ujit, kanoe, biliardo, kalërimi
  • Miniklub, animacione, aquapark me rrëshqitëse uji

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59