• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Pozita: Hotel i mrekullueshëm tërësisht i renovuar këtë vit, ndodhet 75 km nga aeroporti i Antalias dhe 8 km nga qendra e Sides. I shtrirë në një sipërfaqe prej 31000m2 në vendin ku perëndon dielli. Koha e transferit: rreth 55 minuta.

Akomodimi: Ky hotel lukzos ofron 811 dhoma, të vendosuar në ndër-tesën kryesore dhe në klube.90 Deluxe Toros (dhoma standarde me pamje nga toka), 136 Deluxe Mideterranean dhoma (me pamje nga deti), 4 junior suita, 3 suita Deluxe, 1 Deluxe Suite (pamje nga toka për të hendikepuar), 1 Deluxe Suite (pamje nga deti për të hendikepuar), 2 Corner Jacuzzi Suita (pamje nga toka), 2 Corner Jacuzzi Suita (pamje nga deti), 3 Suita mbetërore, 1 Suite Presidenciale.Në godinën kryesore gjithsej 243 dhoma apart dhomat, 452 Club Superior dhoma, 6 dhoma në Club për të hendikepuar, 108 dhoma Club Jacuzzi Duplex, 2 Club Suita, 51 Club Family room (2-dhomëshe), 51 Club Family room (3-dhomëshe - apartment) Dhomat-Apart gjithsej 568. Komforti në dhoma mund të ndryshojë nga dhoma në dhomë. Kasafortë e madhe për dhomat në godinën qendrore. Set për kafe dhe çaj në dhomë, klimatizim qendror, pastrim dhome të përditshëm, tharëse flokësh, linjë interneti, telefon me thirrje direkte, TV sat, peshkire dhe banjarka ne banjo me vaskë, xhakuzi (në corner xhakuzi dhe suitat mbretërore). 

Shërbimi: Ultra All Inclusive

Sporti dhe koha e lirë Ky hotel është vendi ideal për familjet energjike të cilat duan të shfrytëzojnë çdo minutë të këtij pushimi. Në dispozicionin tuaj është aqua parku duke ju ofruar kënaqësi arkëtimi pa fund për ju dhe fëmijët tuaj. Të gjitha do i gjeni në një vend.Pa pagesë: Ping pong, volejboll plazhi, gjuajtje me hark, anije me pedale, waterpolo, fitness, aerobik, saunë dhe banjë turke. Programe animuese gjatë ditës dhe në mbrëmje.Me pagesë: biçikleta me qera, bilardo dhe sportet motorike të ujit. Të gjitha shërbimet spa dhe wellnes.

Fëmijët: vendi me ideal për fëmijët është ky hotel waterworld, argëtim pa limit në rrëshqitëset atraktive.

Starlight Convention

Ultra All Inclusive

rekomandimi i mysafirëve

vlerësimi i mysafirëve

nga

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi, dreka dhe darka shërbehet në formë bufeje, mëngjes për gjumashë
  • Restaurante a la karte
  • Në mes shujtave snack, kafe /çaj e ëmbëlsira.
  • Pije alkoolike dhe joalkoolike gjatë orëve
  • Ping pong, volejboll plazhi, gjuajtje me hark, anije me pedale, waterpolo, fitness, aerobik, saunë dhe banjë turke
  • Programe animuese gjatë ditës dhe në mbrëmje.
  • Biçikleta me qera, bilardo dhe sportet motorike të ujit.

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59