• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Ky hotel shumëngjyresh si ylber ndodhet në pjesën e vjeter të Sides. I mrekullueshëm për një pushim relaksues dhe të qetë.

Pozita: ndodhet vetëm 17 km nga qendra e Sides dhe një orë e gjysmë vozitje deri në qender të Antalias, 55 km nga aeroporti i Antalias. Koha e transferit: 50 minta. 

Akomodimi: Ky hotel komfor ofron disa lloje të dhomave; 43 dhoma familjare të dizenjuara me shije për të kënaqur kërkesat e të gjitha familjeve duke ofruar hapësirë të mjaftueshme me ndarje, çdo dhomë ka derë të veçantë. 60 dhoma superiore, 58 dhoma standarde me pamje nga pishina dhe 130 dhoma standarde me pamje nga kopshti. Hoteli ka dy bare dhe dy restaurante. Posedon pishinë të jashtme, pishinë të ndarë për fëmijë, aqua park, miniblub dhe ekip të kualifikuar për animacione.

Plazhi: ky hotel posedon plazhin privat i cili gjendet 600 m nga hoteli dhe ofron shërbim të transportit pa pagesë. 

Dhomat: Të gjitha dhomat janë të pajisura me TV/sat, minibar, linjë telefonike, çasje në internet wireless, klimatizim individual, banjo me tharëse flokësh dhe pasqyrë kozmetike.
 
Shërbimi: Ultra all inclusive
 

Sporti dhe koha e lirë Mund të relaksoheni në pishinat e jashtme me rrëshqitëse dhe pishinën e mbyllur. Saunë, banjë turke dhe masazhe të ndryshme. Animacione për argëtimin tuaj.

Ramada Resort

Ultra All Inclusive

rekomandimi i mysafirëve

vlerësimi i mysafirëve

nga

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi, dreka dhe darka në formë bufeje
  • Ushqime të lehta gjatë ditës
  • Bufe për fëmijë
  • Pijet vendore dhe disa lloje të caktuara të pijeve të importuara janë në dispozicionin tuaj gjatë gjithë kohës
  • Minibari mbushet çdo ditë

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59