• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Pozita: Hoteli është i vendosur në regjionin Çamyuva, 7 km nga Kemeri dhe 55 km prej aeroportit të Antalisë.

Akomodimi: Hoteli posedon gjithsej 198 dhoma. Dhoma standarde 190, dhoma familjare janë 14 me dy dhoma të fjetjes, një banjo, tre junior suita me një dhomë të fjetjes, një dhomë të ditës dhe një banjo. Dhomat kanë pamje nga deti dhe kopshti. Të gjitha dhomat janë me banjo private me dush, tharëse flokësh, ajër të klimatizuar qendror i cili punon në orë të caktuar sipas kushteve klimatike, telefon me lidhje direkte, arkë (me pagesë), mini bar (vetëm ujë), TV satelitor me kanale muzikore, ballkon.

Shërbimi: All Inclusive

Bufe e hapur, shërbimi për mëngjes, mëngjes i vonshëm, dreka, pasdite çaj dhe ëmbëlsira, darka dhe ushqim i lehtë në orët e vona. A la Carte restaurantet me rezervim paraprak, akullore prej orës 16.00-17.00, të gjitha pijet alkoolike vendore dhe joalkoolike prej orës 10.00 - 24.00. Nuk janë të përfshira: të gjitha pijet nga importi, kafja turke, lëngu i freskët, pijet në shishe, të gjitha pijet në Disco, shërbimi në dhomë.

Plazhi: Hoteli posedon plazhin privat me guralec. Shtretërit, ombrellat dhe peshqirët janë pa pagesë.

Sporti dhe argëtimi: Pishinë e jashtme dhe e brendshme, rrëshqitëse në ujë, qendra fitnesi, banjo turke, sauna, terren për tenis, volejboll, basketboll, volejboll plazhi. Salloni i bukurisë, wellness dhe SPA qendra, floktari, sportet ujore, biliardo, shkolla e tenisit dhe pajisjet janë me pagesë.

Argëtimi: Program animues gjatë ditës për të rritur, gara dhe lojëra të ndryshme, në mbëmje show program. Klub me programe speciale gjatë gjithë ditës.

Zena Resort

All Inclusive

Komod!

90%

rekomandimi i mysafirëve

4.0

vlerësimi i mysafirëve

Vetiola Reçica

Për një pushim komod me shërbim All Inclusive.

nga Vetiola Reçica

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi, dreka dhe darka në formë byfeje
  • Ushqime të lehta gjatë ditës
  • Bufe për fëmijë
  • Pijet vendore dhe disa të importuara janë në dispozicion gjatë gjithë kohës
  • Minibari mbusht çdo ditë me ujë

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59