• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Ky hotel është parajsa në ujë e pushuesve me plazhin fantastik, pishinat dhe aquaparkun. Ambeintet moderne dhe aktivitetet argëtuese e bëjnë këtë vend të përshtatshëm për çlodhje në natyrë.

Pozita: Goynyk/Kemer, 40 minuta nga Aeroporti I Antalisëe, 10 minuta nga Kemeri, i shtrirë në detin Mesdhe.

Akomodimi: Klubi permban 406 dhoma (dhoma standarde, dhoma familjare, dhomat që posedojnë dalje direkte në pishinë. Pishina kryesore është e vendosur pranë plazhit, ndërsa 3 pishinat tjera janë të vendosura në mes të villave. 

Përmban restoranin kryesor e pasuruar me të gjitha llojet e ushqimeve, italian A la carte, bare të ndryshme dhe Disko. Ekipi i animatoreve çdo ditë mbanë mysafirët të argëtuar me aktivitete të ndryshme, gjatë ditës organizohen aktivitete si vaterpolo, lojra në pishinë , gjimnastike ujore dhe aerobik. Ndersa gjatë natës organizohen shfaqje të ndryshme në skenë me muzikë live .

Plazhi: Posedon plazh privat me guralecë. Ombrellat, shtretërit, mbulesat dhe peshqirët në plazhë dhe pranë pishinës janë pa pagesë.

Dhomat: Të gjitha dhomat janë të pajisura me kondicioner, tharëse flokësh, TV me satelit,  wi-fi , minibar që mbushet çdo dite  si dhe 24 orë shërbimi në dhomë.

Shërbimi: Ultra All inclusive

Hoteli posedon 8 restaurante të ndryshme duke përfshirë restaurantin kryesor, restaurantin me kuzhinë osmane-turke, a la karte italian, të peshkut, kinez. Snack restaurantin në pishinë, në plazh,  mbi ujë. Poashtu gjatë ditës ofrohen ëmbëlsira, akullore etj.

Sporti dhe koha e lirë: Pa pagesë: Fitnessi, sauna, Banja Turke, Basketball, volejboll, minigolf.

Me pagesë: Masazha, biliardot dhe kinemaja,

Fëmijët: Në kuadër të hotelit është një Kids Mini Club i cili është në dispozicion për fëmijët prej 04-12 vjeq i mbikqyrur në formë profesionale dhe i mbushur me aktivitete që fëmijët të kenë mundësi të zënë miq nga gjithë bota.   

Sherwood Club Kemer

Ultra All Inclusive

I shkëlqyer!

95%

rekomandimi i mysafirëve

4.5

vlerësimi i mysafirëve

Kaltrina Ademi

Ky hotel është parajsa në ujë me plazhin fantastik, pishinat dhe aquaparkun.

nga Kaltrina Ademi

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi, dreka dhe darka në formë bufeje mëngjesI për gjumashë, kafe, çaj, ëmbëlsira, ushqime të lehta dhe supë mesnate
  • Pijet vendore alkoolike dhe joalkoolike janë të përfshira
  • Sporte të ndryshme, animacione gjatë ditës dhe muzikë live në mbrëmje

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59