• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Ky hotel krijoi një botë ujore afër ujit të kristaltë mediteran në qytetin Bogazkent të Belekut.

Pozia: Hoteli ndodhet 40 km nga Aeroporti i Antalias dhe 50km nga Qendra e Antalias, është çertifikuar me flamurin e kaltër për plazhin privat me ujë kristali që ju të shijoni notin në të. Pa marrë parasysh se a jeni i rritur apo fëmijë, këtu do argëtoheni pa fund në pamjen e mrekullueshme dhe aventurat ujore që ky hotel ju ofron me aquaparkun e tij dhe hapsirën e madhe prej 14.000 m2 

Koha e transferit: 50 minuta.

Dhomat: Hoteli gjthsej ofron 372 dhoma, 278 dhoma standarde (27m2) përfshijnë ballkonin dhe banjon, të gjitha kanë qasje falas në internet wireless, 90 dhoma familjare me 40 m2 dhe 4 Sultan suita familjare me 89m2 të cilat posedojne 2 dhoma fjetjeje dhe dhome pritjeje. Të gjitha dhomat janë të rregulluara me shije, komplet të renovuara dhe të gjitha posedojnë klimatizim të ndarë dhe minibar në dhomë, të gjitha me banj/WC, tharëse flokësh. Dhomat janë të shturara me parket ose me pllaka qeramike, LCD TV, telefon me thirrje direkte etj. Hoteli ofron shërbimet e bukurisë Spa nga më të mirat në rajon, këtu mund të përjetoni një pushim përtej ëndërrave tuaja. Pushimi juaj waterworld ska si te mos perfundoj me mirë me ushqimin tradicional si dhe ushqimin tejet të shijshëm të ofruar nga një varg restaurantesh internacionale, 4 a la carte si ai: aziatik, italian, latin dhe restauranti i peshkut.

Shërbimi: Ultimate All Inclusive

Mëngjesi, dreka dhe darka shërbehet në formë bufeje, mëngjesi për gjumashë. Në plazh të gjitha do t'i keni në një vend, plazhin direkt dhe waterworld ideal.

Sporti dhe koha e lirë Ky hotel është vendi ideal për familjet energjike të cilat duan të shfrytëzojnë çdo minutë të këtij pushimi, në  dispozicionin tuaj është aqua parku prej më të mëdhnjve në rajon. Ju ofron kënaqësi arkëtimi pa fund për ju dhe fëmijët tuaj. Të gjitha do i gjeni në një vend.

Pa pagesë: ping pong, volejboll plazhi, gjuajtje me hark, anije me pedale, waterpolo, fitness, aerobik, saunë dhe banjë turke. Programe animuese gjatë ditës dhe në mbrëmje. Me pagesë: biçikleta me qera, biliardo dhe sportet motorike të ujit, të gjitha shërbimet Spa dhe wellnes.

Fëmijët: vendi më ideal për fëmijët është ky hotel waterworld, argëtim pa limit në rrëshqitëset me lartësi të ndryshme që e bëjnë edhe me atraktiv qëndrimin në këtë vend, janë të gjitha këto 7 rrëshqitëse që arrijnë lartësine prej 13-16 m dhe gjatësinë prej 40-85 m.

Crystal Waterworld

Ultra All Inclusive

Komod!

85%

rekomandimi i mysafirëve

4.1

vlerësimi i mysafirëve

Kaltrina Ademi

Hotel komod me plazhin privat i çertifikuar me flamurin e kaltër.

nga Kaltrina Ademi

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi, dreka dhe darka shërbehet në forme bufeje, mëngjes për gjumash
  • Restaurante A la carte
  • Në mes shujtave snack, kafe/çaj ëmbëlsira, akullore
  • Pije alkoolike dhe joalkoolike gjatë 24 orëve
  • Ping pong, volejboll plazhi, gjuajtje me hark, anije me pedale, waterpolo, fitness, aerobik, sauna dhe banjo turke
  • Biçikleta me qera, biliardo, sporte motorike të ujit
  • Programe animuese dhe argëtuese gjatë ditës dhe në mbrëmje

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59