• +381 (0) 38 220 220
 • +49 (0) 180 30 30 30 6
 • +41 (0) 44 315 59 59
 • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Duke përfshirë disponim të mirë! Ky objekt tërheqës fton vizitorët e të gjitha moshave, për të kaluar ditë pushimesh të pabrenga. Për fëmijë në dispozicion është një ofertë e gjerë lojërash dhe përkujdesjesh.

Pozita: nga Qendra Tregtare rreth një km, nga Alania 14, ndërsa nga aeroporti i Antalisë 115 km.Koha e transferit: 120 minuta.

Akomodimi: Është ky një hotel i pëlqyer, me gjithsej 299 dhoma, recepsion me lobi, restorant kryesor me terracë, katër bare, diskotekë dhe dhoma konferencash.Në objektin e mbajtur mirë të kopshtit në dispozicion është një pishinë me pjesë të ndarë për fëmijë, me rrëshqitëse uji, pastaj dyqane të ndryshme, floktar, dhomë televizioni dhe dhomë lodrash, bibliotekë, barnatore, sallon zbukurimi, pastrim kimik, mjeku (me pagesë) dhe shërbim në dhomë.

Plazhi: plazhi privat është me rërë dhe me guralec, i shtrirë diç mbi 100 metra larg.

Dhoma: Të gjitha dhomat janë të pajisura me shumë shije dhe që të gjitha disponojnë me banjo/WC, tharëse flokësh, SAT-TV, telefon, klimatizim/ngrohtore, minibar, sef, dysheme me tepih dhe ballkon.

Shërbimi: Ultra All Inclusive

Sporti dhe koha e lirë  Pa pagesë: Pingpong, volejboll plazhi, minifutboll, dart, aerobik, qendër fitnesi, banjo turke, saunë dhe xhakuzi. Me pagesë: Masazhi, qendra e zbukurimit, bilardo, lojërat elektronike dhe sportet e ndryshme të ujit, siç janë banana, ski mbi ujë, shkolla e zhytjes etj, të cilat ofrohen nga tregtarët e ndryshëm në plazh.

Argëtimi: Animacione ditore dhe argëtim, herë pas here mbrëmje turke.

Fëmijët: Pishinë për fëmijë, rrëshqitëse uji, miniklub prej 4-12 vjeç, fushë lojërash për fëmijë, dhomë lojrash dhe dado (me pagesë).

Aydinbey Famous

Ultra All Inclusive

rekomandimi i mysafirëve

vlerësimi i mysafirëve

nga

Përparësitë tuaja

 • Mëngjesi, dreka dhe darka, në formë bufeje
 • Meze, kafe, çaj ëmbëlsira, në mesnatë supë
 • Pije alkoolike dhe joalkoolike vendore, prej 10:00 - 23:00
 • Minibari mbushet çdo ditë me ujë mineral
 • Pingpong, volejboll në plazh, minifutboll, dart, aerobik, qendër fitnesi, banjo turke, sauna, xhakuzi 
 • Animacione dhe programe tjera argëtuese
 • Animacione për fëmijë
 • Ombrellat e diellit, shtretërit dhe mbulesat, pa pagesë; peshqirët me pagesë

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59