• +381 (0) 38 220 220
 • +49 (0) 180 30 30 30 6
 • +41 (0) 44 315 59 59
 • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Ky objekt hotelier mysafirëve ua ofron ambientin më të mirë për të kaluar një pushim të paharrueshëm. Komfori i lartë dhe shërbimi i shkëlqyeshëm do t’i bindin edhe ata mysafirë që kërkojnë më shumë.

Pozita: I pozicionuar në plazh, 35 km nga Aeroporti dhe 45 km nga Antalia. Koha e transferit: 30 minuta.

Akomodimi: Një objekt madhështor i rregulluar për mrekulli, me një arkitekturë të theksuar. Gjithsej 473 dhoma gjenden në ndërtesën kryesore dhe
në objektin e afërm, si dhe në bunga-llot dy dhe trikatëshe. Objekti kryesor me recepcion dhe lobi, restorant me klimatizim, restorant A-la carte (me pagesë), bare të ndryshme. Pishina me ujëvara, e nda-rë nga pishina për fëmijë. Vendi i lojës, miniklubi (4-12 vjeç). Shtretërit për rrezitje dhe ombrellat nuk paguhen. Në hotel gjithashtu ka edhe dyqane të ndryshme dhe floktar.

Plazhi: Plazhi i gjerë privat me rërë dhe guralecë. 

Dhomat: Të gjitha dhomat janë të mobiluara në mënyrë elegante dhe me mjaft shije.Posedojnë banjë/WC/dush, tharëseflokësh, rregullator klime (qendror), kasafortë, telefon direkt, TV/Sat, mini-bar, ballkon apo tarracë me pamje ngadeti.Shumë mirë të rregulluara janë edhe dhomat familjare. Edhe këto dhoma janë të përgatitura në mënyrë komfore sikur dhomat standarde, por janë më të mëdha dhe posedojnë një dhomë të fjetjes më shumë. Shtrati për foshnje është në dispozicion, sipas nevojës.

Shërbimi Ultra All Inclusive 

Sporti dhe koha e lirë: Pa pagesë: Pingpongu, sauna, banja turke, qendra e fitnesit.

Me pagesë: Masazhi, xhakuzi dhe bilardo, fushat për futboll. Qendra e tenisit: 4 fusha tenisi (ndriçimi i fushave, kurset dhe pajisjet me pagesë).

Argëtimi: Çdo ditë programe ani-muese dhe lojëra të ndryshme në pishinë dhe pranë saj. Mbrëmjeve mund të ketë shou.

Limak Arcadia

Ultra All Inclusive

rekomandimi i mysafirëve

vlerësimi i mysafirëve

Pranvera Bojniku

nga Pranvera Bojniku

Përparësitë tuaja

 • Mëngjesi, dreka dhe darka në formë bufeje
 • Mëngjesi për gjumashë, kafe dhe ëmbëlsira
 • Pijet alkoolike dhe joalkoolike vendore si dhe disa të importuara
 • Çdo ditë pije freskuese dhe birrë në minibar
 • Pingpongu, sauna, banja turke, qendra e fitnesit
 • Programe të shumta animuese
 • Animacione për fëmijë
 • Ombrellat e diellit, shtretërit dhe peshqirët, pa pagesë

 

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59