• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Kjo pushimore moderne është një mundësi e mirë për pushuesit që kërkojnë të kalojnë pushimet e tyre në një atmosferë relaksuese, me shërbime mbimesatare dhe elegancë të veçantë.

Pozita: Hotel elegant, i rinovuar gjatë vitit 2006. Shtrihet përgjatë plazhit të gjerë dhe të gjatë me rërë, 10 km larg Belekut. Nga aeroporti i Antalias është rreth 35 km.

Koha e transferit: rreth 40 minuta.

Akomodimi: Ju mund të pushoni në godinën kryesore gjashtëkatëshe me 344 dhoma. Kompleksi disponon edhe 180 bungalo. Lobi me recepcion, restorantin kryesor, 3 restorante A-la carte (speciali-tete turke, kineze dhe italiane), bare të ndryshme, diskotekë. Në oborrin e bukur te hotelit gjendet një pishinë me rrëshqitëse uji dhe pjesë të ndarë për fëmijët. 

Plazhi: Plazhi i gjerë me rërë dhe guralecë, shtrihet përgjatë oborrit të hotelit.Ombrellat e diellit, shtretërit, mbulesat dhe peshqirët ofrohen pa page-së, si në plazh ashtu edhe pranë pishinës.

Dhomat: Dhomat e rregulluara në mënyrë elegante, posedojnë banjë apo dush/WC, tharëse flokësh, klimati-zim, telefon me dalje direkte, minibar,kasafortë, TV/Sat me kanale muzikore dhe shumica kanë ballkon.

Shërbimi: Ultra All Inclusive

Sporti dhe koha e lirë: Pa pagesë: Fushë tenisi, pingpong, bilardo, volejboll plazhi, qendër fitnesi,banjë turke, saunë, aerobic, internet cafe, playstation

Me pagesë: Dritat për fushat e tenisit, masazh dhe sportet ujore në plazh, që ofrohen nga shitësit vendës.

Argëtimi: Animacione të nduardurshme gjatë gjithë ditës. Në mbrëmje shfaqje të ndryshme me muzikë dhe valle live.

Fëmijët: Miniklubi (4-11 vjeç), pishina e ndarë për fëmijë dhe sheshi i lod-rave, kopsht i vogël zoologjik. Dado, sipas kërkesës dhe me pagesë.

Bellis Deluxe

Ultra All Inclusive

rekomandimi i mysafirëve

vlerësimi i mysafirëve

nga

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi, dreka dhe darka në formë bufeje, mëngjesi për gjumashët
  • Gjatë ditës ushqime të lehta, pasdite kafe/çaj dhe ëmbëlsira
  • Ushqime të lehta në mesnatë
  • Pijet alkoolike dhe joalkoolike vendore dhe disa të impor-tuara gjatë 24 orëve në lobbybar
  • Minibari mbushet çdo ditë me pije freskuese
  • Ombrellat e diellit, shtretërit, mbulesat dhe peshqirët ofro-hen pa pagesë, si në plazh ashtu edhe pranë pishinës

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59