• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Pozita: Drejtpërdrejt në plazh, rreth 1 km nga Beleku dhe rreth 50 km nga Aeroporti i Antalisë. Koha e transferit: rreth 45 min.

Akomodimi: Hoteli me 628 dhoma, posedon godinën kryesore, ndërtesat në tarracë dhe Suitat e detit (Sea-Suits). 

Posedon edhe recepcionin me lobi/lobibar, disa panorama ashensorë, restorantin kryesor me tarracë, 6 restorante A-la carte, bare, shtëpinë e venës, pastiçerinë, salla konferencash, shoping qendër, floktar, 2 pishina të mbuluara (njëra gjysmë olimpike).Në oborr, në sipërfaqe prej 7500 m², gjenden një mori pishinash me rrëshqitëse uji (6 shtigje), xhakuzi, tarracë për rrezitje, poolbar.

Plazhi: Plazh me rërë dhe rënie të pjerrët në det, me pasarelë dhe bar plazhi. Çadrat, shtretërit, mbulesat dhe peshqirët, si në plazh ashtu edhe pranë pishinave, pa pagesë.

Dhomat: Në ndërtesën qendrore: të pajisura me banjë /WC, tharëse flo-kësh, pasqyrë kozmetike, telefon direkt, TV/Sat me kanal muzikor, internet, minibar, kasafortë, dysheme me tepih, klimatizim dhe ballkon. Shërbimi në dhomë gjatë 24 orëve. Pamja nga deti me çmim shtesë. 4 dhoma të përshtatshme për të hendikepuarit.

Love Lake Suit: Në ndërtesat në terracë: përbëhen nga një dhomë ndeje/fjetjeje me divan, dush/ WC dhe një dhomë tjetër me shtrat të gjerë, xhakuzi/WC. Dhomat kanë një derë lidhëse ndërmjet. Pajisjet tjera sikur te dhomat në ndërtesën qendrore, por me parket dhe dalje direkte ne pishinë.

Shërbimi: Ultra All Inclusive

Sporti dhe koha e lirë Pa pagesë: 2 fusha tenisi me rërë kuarci, squash, basketboll, volejboll plazhi, pingpong, surfim dhe katamaran (me licencë), kanu, barkë me pedale, qendra e fitnesit, aerobik, sauna, banja turke dhe banja me avull.

Me pagesë: kurset e tenisit, dritat në fushat e tenisit, pajisjet për tenis dhe squash, loja me birila, masazhi, Spa dhe Wellness qendra si dhe sportet tjera të ujit që ofrohen nga shitësit lokal në plazh.

Argëtimi Pa pagesë: Boccia, pikado, diskoteka, kino, animacione gjatë gjithë ditës dhe shfaqje në mbrëmje me muzikë live.

Me pagesë: Bilardo, PlayStation dhe Internet cafe.

Fëmijët: 3 pishina për fëmijë, 2 rrësh-qitëse uji, miniklubi (4-12 vjeç), bufeja për fëmijët, animacion për fëmijët, dhomë loje, fushëloje, minidisco. Dado, me pagesë.

Susesi Deluxe

Ultra All Inclusive

rekomandimi i mysafirëve

vlerësimi i mysafirëve

nga

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi, dreka dhe darka në formë bufeje, mëngjesi për gjumashët
  • Në mesnatë ushqime të lehta
  • Akullore, ëmbëlsira dhe popcorn për fëmijët (në orë të caktuara)
  • 6 restorante A-la carte (turk, italian, meksikan, kinez/japonez, Steakhouse argjentinas dhe specialitete peshku
  • Të gjitha pijet freskuese, pijetalkoolike lokale dhe disa të importuara gjatë 24 orëve
  • Lëngje të shtrydhura për mëngjes
  • Minibari mbushet çdo ditë me pije freskuese dhe me birrë

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59