• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Pozita: Shtrihet në plazhin e njohur të Konylti, vetëm 5 minuta larg nga qendra e qytetit Antalya. I hapur në maj të vitit 1995 dhe i renovuar më 2008.

Koha e transferit: 12 minuta.

Akomodimi: Ky hotel ka 240 dhoma, 145 dhoma standarde, 80 dhoma familjare, 8 suita, 2 junior suite, 3 dhoma për të hendikepuar, 1 deluxe dhomë dhe një King suite. Hoteli ka 6 restorane A-la carte me specialitete të ndryshme si sushi restaurant, restaurant peshku, restaurant italian e  shumë të tjerë si dhe bare të ndryshme ku ju do të ndiheni shumë mirë. Ju do të testoni shije të ndryshme të kuzhinës botërore dhe mediterane nga duart e afta të ekipit të kuzhinës. Posedon pishinë të hapur dhe të mbyllur si dhe për fëmijë.

Plazhi: Plazhi është me guralecë, gjendet 50 m larg nga hoteli. Ombrellat e diellit, shtretërit, mbulesat dhe peshqirët janë me pagesë.

Dhomat: 90% e dhomave kanë pamje nga deti dhe të gjitha posedojnë ballkon. Janë të pajisura me TV/Sat, tharëse flokësh, minibar, kasafortë, dysheme me tepih si dhe klimatizim qendror. Shërbimi në dhomë gjatë 24 orëve.

Shërbimi: All Inclusive

Sealife Family Resort

All Inclusive

Komod!

85%

rekomandimi i mysafirëve

4.5

vlerësimi i mysafirëve

Kaltrina Ademi

Komod me 6 restorane A-la carte me specialitete të ndryshme.

nga Kaltrina Ademi

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi në formë bufeje
  • Kafe, çaj dhe ëmbëlsira të ndryshme në coffe bar 2-6 pm
  • Pikado, tenis, pingpong, qendra e fitnesit, banjo turke dhe sauna
  • Pishinë për fëmijë me rrëshqitëse
  • Ombrella, shtretërit dhe peshqirët në pishinë dhe plazh pa pagesë

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59