• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Pozita: I vendosur drejtpërsëdrejti në plazh, rreth 12 km aeroporti i Antalias, 15 km qyteti i Antalias.

Akomodimi: I ndërtuar në vitin 2009 në një hapësirë prej 15 000 m2. Hoteli përbëhet nga një ndërtesë kryesore 12 katëshe (80% të dhomave kanë pamje të plotë apo të pjesëshme nga deti). Hoteli ka 205 dhoma standarde (24m2), 30 suita familjare dy dhomëshe (45m2). Posedon dy Restorane a la carte (Peshku dhe Turk), Pishinë e brendshme: një stilist flokësh, restaurante: një vend për larje rrobash, internet kafe me pagesë, tre tobogana, qendër shopingu, 4 bare (njëri punon 24 orë), internet wireless në lobi - pa pagesë, sallë konferencash, një dhomë konsulence, dy pishina.

Plazhi: me rërë, plazh privat. Ombrellat, shtretërit, peshqirët, bar plazhi.

Dhomat: Shërbim dhome (me pagesë), pastrimi ditorë, TV, Xhakuzi, telefon, sef, ndërrimi i mbulesave tre herë në javë, tharëse flokësh, klimatizim, laminat, ballkon, minibar gratis (lëngje), internet wireless (me pagesë).

Shërbimi: Ultra all inclusive

Sporti dhe koha e lirë: Pa pagesë: bocce, pingpong, muzikë live, minigolf, aerobik, bilardo, animacione, fitnes, squash, volejboll plazhi, tenis, saunë, banjo me avull, hamam, disko, pikado, tenis me ndriçim.

Me pagesë: masazhe, sporte ujore, trajnim për tenis.

Fëmijët: toboganam vend lojërash, dado me pagesë, pishinë për fëmijë, klub për fëmijë (4-12 vjeç). 

Hotel Melas Lara

Ultra All Inclusive

Mahnitës!

95%

rekomandimi i mysafirëve

4.5

vlerësimi i mysafirëve

Hotel me ariktekturë mahnitëse i vendosur drejtpërsëdrejti në plazh.

nga

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi, dreka dhe darka në formë bufeje
  • Minibar mbushet me ujë në ditën e arritjes
  • Pishinë për fëmijë me rrëshqitëse
  • Tenis, pingpong, minifutboll, qendra e fitnesit, sauna dhe dhoma me avull

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59