• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Qëndrimi juaj në këtë hotel do t'ju bëjë të ndiheni sikur në shtëpinë tuaj, pranë brigjeve të mahnitshme të Detit Mesdhe, në Plazhin Lara.

Pozita: Hoteli është i vendosur drejtpërsëdrejti në plazh, në zonën e Lara Aksu, rreth 15 km nga qendra e qytetit Antalia dhe 10 km nga aeroporti i Antalias. Ka lidhje të mira taksie dhe me minibus në fshatrat përreth.

Akomodimi: Kompleksi i hoteleve i ndërtuar më 2011 do t’ju impresionojë jashtë mase me arkitekturën e jashtëzakonshme. Posedon gjithsej 650 dhoma, hollin me recepsion dhe lobi, hapësira për pushim, këmbimore, 10 ashensorë panoramik, restoranin kryesor, dy restorane A la carte dhe bare të ndryshme, sallë konferencash. Shërbimi në dhomë (06:00 - 24:00 me pagesë, 24:00 – 06:00 falas). Me pagesë ofrohen kujdesi mjekësor, shërbimi i rrobalarjes, rent a car, floktari, qendra e vogël tregtare.

Dhomat: Dhomat teke dhe dyshe janë të mobiluara në mënyrë mjaft elegante dhe posedojnë dush/WC, tharëse flokësh, telefon me lidhje direkte, TV/LCD sat me kanale muzikore, minibar, kasafortë, ajër të kondicionuar qendror, dysheme me parket ose laminat dhe ballkon.

Shërbimi: Ultra All Inclusive

Mëngjesi, mëngjesi i vonshëm, dreka dhe darka shërbehen në formë bufeje. Snacks, koha për çaj/kafe, lobi bari, vitamin bari, snack mesnate. Dy restorante A la carte (një herë gjatë qëndrimit tuaj është e përfshirë). Pijet vendore alkoolike dhe joalkoolike prej orës 10:00 deri në 24:00 janë të përfshira. Minibari mbushet çdo ditë me birrë, pije freskuese.

Sporti dhe koha e lirë: Pa pagesë: Qendra e fitnesit, pingpong, tenis (e obliguar të rezervohet, pajiset me depozit) dhe pikado.

Me pagesë: Loja me birila dhe bilardo. Poashtu ky kompleks ofron saunë, pishinë me ujë të ngrohët për relaksim. Me pagesë janë spa qendra, xhakuzi, masazhet e ndryshme etj.

Argëtimi: Animacione te ndryshme, Disko (me pagesë), kino.

Fëmijët: Klubi i fëmijëve (4-12 vjeç).

Delphin Imperial Lara

Ultra All Inclusive

Luksoz!

95%

rekomandimi i mysafirëve

4.5

vlerësimi i mysafirëve

Arkitekturë e jashtëzakonshme dhe staf që do t'ju bëjë të ndiheni si në shtëpinë tuaj.

nga

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi, mëngjesi i vonshëm, dreka dhe darka shërbehen në formë bufeje
  • Snacks, koha për çaj/kafe, lobi bari, vitamin bari, snack mesnate
  • Dy restorante A la carte (vizita një herë gjatë qëndrimit tuaj është e përfshirë në çmim)
  • Pijet vendore alkoolike dhe joalkoolike prej orës 10:00 deri në 24:00 janë të përfshira
  • Minibari mbushet çdo ditë me birrë, pije freskuese dhe ujë mineral
  • Qendra e fitnesit, pingpong, tenis, pikado
  • Saunë, pishinë me ujë të ngrohët për relaksim, spa qendra, xhakuzi, masazhe

 

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59