• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Ky objekt i formësuar për mrekulli në çdo detaj të tij, mobilimi me shije dhe natyrisht edhe shërbimi i nivelit më të lartë, ofrojnë që ju të kaloni ditë të mrekullueshme të pushimit.

Pozita: Hotel i veçantë, shtrihet drejt përdrejt në plazhin Antalia-Kundu, rreth 14 km larg qendrës së Antalisë dhe 12 km larg aeroportit. 

Koha e transferit: rreth 30 minuta.

Akomodimi: Një hotel ekskluziv dhe komfor, i cili posedon gjithsej 400 dhoma. Ka recepcionin me lobi dhe bar, restorantin e brendshëm dhe atë të jashtëm, dy restorante A-la Carte, bare, diskotekë, internetcafe, dyqane, floktar, amfiteatër, Wellness Center dhe një pishinë të vogël të mbuluar. Në kopshtin e gjerë të hotelit gjendet kompleksi i pishinave, pishina me rreshqitëse uji, një tarracë për rrezitje dhe bari pranë pishinës. Mjeku dhe motra medicinale (me orar të caktuar). Rent a car.

Plazhi: Plazh me rënie të pjerrët, me rërë dhe guralecë. Ombrellat e diellit, shtretërit, mbulesat dhe peshqirët, pa pagesë si në pishinë ashtu edhe në plazh.

Dhomat: Dhomat e këtij hoteli eks-kluziv janë të dekoruara në mënyrë moderne, me banjë/WC, tharëse të flokëve, telefon, TV/Sat me kanale muzikore, minibar, kasafortë, dysheme me tepih, klimatizim dhe ballkon. Dhomat familjare janë të pajisura njëjtë sikurse dhomat standarde, por kanë një dhomë shtesë për fjetje.

Shërbimi: Ultra All Inclusive

Sporti dhe koha e lirë: Pa pagesë: 2 fusha të tenisit, pingpong, basketboll, volejboll në plazh, minigolf, qendër fitnesi, saunë, xha-kuzi, bilardo, 5 rrëshqitëse të ujit, internetcafe, dhomë të TV-së, animacione gjatë ditës dhe mbrëmjes. 

Me pagesë: Ndriçimi te fushat e tenisit, masazhi, Spa-qendra, sportet e ujit, raftingu.

Argëtimi: Animacione të shumta gjatë tërë ditës, kurse në mbrëmje shou dhe shfaqje të ndryshme.

Fëmijët: Miniklubi me përkujdesje (4-12 vjeç), pishina e veçantë për fëmijë, animacione të shumta për fëmijë, mindisko, dhoma për lojë. 

Dado (sipas nevojës dhe me pagesë).

Amara Centro Resort

Ultra All Inclusive

Wonderful!

97%

rekomandimi i mysafirëve

4.5

vlerësimi i mysafirëve

It was very comfortable to stay and staff were pleasant and welcoming.

nga

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi, dreka dhe darka në formë bufeje, mëngjesi për gjumashët
  • Pasdite kafe/çaj dhe ëmbëlsira
  • Pijet joalkoolike dhe alkoolike vend­ore dhe disa të importuara shërbehen 24 orë në ditë
  • Restorantet A-la Carte mund të shfry­tëzohen një herë gjatë qëndrimit
  • Minibari mbushet çdo ditë me pije freskuese
  • Aktivitete të shumta sportive dhe argëtuese gjatë tërë kohës

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59