• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Pozita: Hoteli shtihet ne plazhin e famshëm Lara, diku rreth 15 km nga Aeroporti i Antalyas dhe 17 km nga qendra e qytetit.

Koha e transferit: 20 minuta.

Akomodimi: Ky hotel zingjir i hoteleve Stoun Group është i ndërtuar në një hapësirë prej 53000m2 dhe është një kombinim i hatashëm i historisë, misterit dhe modernes.

Ky hotel posedon 500 dhoma: 363 dhoma periore, 48 dhoma dykatë-she (duplex), 8 suita, 23 suita deluxe dhe 2 suita mbretërore. Lobi luksoz me bar, restauranti kryesor, restaurant për fëmijë, restaurant Turquoise snak, rastaurantet Palace Bistro & Patisserie: Bistro, Food Corners, Ice Cream, Coffee & Cake, dhe Turkish tent. Ky hotel i veçantë posedon gjithashtu edhe estaurante A-la Carte si Vapiano (Italian), Hashi (Fareast), al (Grill ) Restaurant, Deep Blue (Seafood) staurant, El Torito (Mexican) Restaurant. Hoteli posedon Hamam turk, sauna, banjo me avull, xhakuzi, tretmane capsulla, masazhe, tretmane bukurie, dhomë relaksi, vitamin bar dhe mjek. Hoteli posedon pishinë të jashtme 3700 m², 140 cm të thellë, aqua park 270m2, pishinë për fëmijë 50m2, dhe rrëshqitëse për fëmijë 50m2, pishina e brenshme 300m2. Hoteli gjithashtu posedon dyqane të ndryshme, flokëtar, fotoshop, kino, dhomë lojrash, rent a car.

Plazhi: Hoteli shtihet direkt në plazhin e gjerë dhe me rërë.

Dhomat: Të gjitha dhomat janë të rregulluara me shumë shije, te gjitha janë me tepih, disponojnë kondicioner, tharëse flokësh, minibar, telefon direkt, TV/Sat, lidhje interneti, kasafortë, shërbim ditor dhome, dhomat e tjera janë të mobiluara ngjajshëm në përjashtim të suitave.

Shërbimi: Ultra All Inclusive

Sporti dhe koha e lirë: Pa pagesë: Fusha tenisi, pinpong, volejboll uji, basketboll, futboll i vogël, banjë turke, saunë, xhakuzi dhe qendër fitnesi.

Me pagesë: wellness dhe spa, masa-zhe solarium, biliardo, lojrat kompju-terike, ndriçimi në fushat e futbollit, loja me birila, kurse të tenisit dhe kurset e zhytjes.

Argëtimi: Ky hotel ju ofron argëtim pa kufi, kërcim professional, show muzikor, kërcimtar profesional, lojëra garuese, argëtim pas mfiteatrit, muzikë live, hit parade, disco.

Royal Holiday Palace

Ultra All Inclusive

Wonderful!

97%

rekomandimi i mysafirëve

4.5

vlerësimi i mysafirëve

Vetiola Reçica

It was very comfortable to stay and staff were pleasant and welcoming.

nga Vetiola Reçica

Përparësitë tuaja

  • Mëngjes, drekë dhe darkë në formë bufeje, mëngjes për gjumashë
  • Pasdite snack, kafe/çaj dhe ëmbëlsira, akullore, snack mesnate
  • Të gjitha pijet alkoolike dhe ato te importuara (lloje të caktuara) gjatë 24 orëve
  • Restaurantet A-la Carte me rezervim
  • Tenis, minifutboll, pingpong, volejboll, aerobik, sporte të ndryshme, gjimnastikë, internet, banjë turke, saunë, masazhë, xhakuzi, fitnes etj.

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59