• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Pozita: Drejtpërdrejt në plazhin me rërë, 90 km nga aeroporti dhe rreth 30 km nga Alania. Qyteti mjaft interesant i Sides, vetëm 25 km larg. Koha e transferit: 90 minuta.

Akomodimi: Ky hotel ekskluziv, i rehatshëm dhe mjaft modern disponon me gjithsej 220 dhoma në një ndër-tesë pesëkatëshe, dy ashensorë, lobi, restorant kryesor me pjesë të veçan-të për joduhanxhinjë.Tarracë, bare, pishinë me ujë të ëmbël, tri rrëshqitëse uji, pishinë të mbyllur, aneks për fëmijë, ombrella die-lli, shtretërit pa pagesë, mbulesat me pagesë. 

Plazhi: I gjerë, me rërë dhe guralecë, bar plazhi. Ombrellat e diellit dhe shtretërit pa pagesë.

Dhomat: Të gjitha dhomat janë të mobiluara me shije dhe kanë banjë/WC, tharëse flokësh, TV/Sat me kanale muzikore, minifrigorifer (me ujë), kasafortë (me pagesë), klimatizim, dyshe me me tepih dhe ballkon.

Shërbimi: All Inclusive

Mëngjes, drekë dhe darka në formë bufeje. Poashtu, mëngjesi për gjumashë. Gjatë ditës snacks, pasdite kafe/çaj dhe biskota dhe supë mesnatë. Ju keni mundësinë që një herë gjatë qëndrimit tuaj të rezervoni një darkë në restorantin A la carte.
Pijet lokale alkoolike dhe joalkoolike prej orës 10.00 deri në orën 24.00 (pijet në disko me pagesë), minibari mbushet çdo ditë me një shishe ujë.

Sporti dhe koha e lirë Pa pagesë: Banja turke, qendra e fitnesit, pingpongu, gjimnastika.Me pagesë: Sauna, masazhi, bilardo dhe sportet e ujit, të cilat ofrohen në plazh nga shitësit vendës (ski uji, jet-ski, banana etj.).

Argëtimi: Animacione gjatë gjithë ditës, lojëra në plazh dhe pishinë, në mbrëmje shou të ndryshëm.

Stella Beach

All Inclusive

rekomandimi i mysafirëve

vlerësimi i mysafirëve

nga

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi, dreka dhe darka në formë bufeje 
  • Kafe dhe ëmbëlsira, meze e lehte mesnate
  • Pijet vendore freskuese dhe ato alkoolikeprej 10.00 - 24.00 janë pa pagesë
  • Pingpong, volejboll plazhi, pikado

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59