• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Pozita : Hotel i cili gjendet në lindje të qytetit Alania, 3 km nga qendra dhe 120 km nga Aeroporti i Antalisë.Koha e transferit: 120 minuta.

Akomodimi: Hoteli Krizantem është renovuar në vitin 2005 dhe shtrihet në 5.800 m². 

Përbëhet nga 3 ndërtesa pesë dhe gjashtëkatëshe dhe posedon recepcion me kasaforta, ashensorë, 2 resto-rante të brendshme dhe një jashtë objektit, 4 bare, tri pishina me rrëshqitëse uji dhe pishinë për fëmijë.

Plazhi: Plazhi me rërë gjendet 50 m larg nga hoteli. Shtretërit dhe ombrellat e diellit në pishinë dhe në plazh pa pagesë, mbulesat në plazh me pagesë.

Dhomat: Dhomat e këtij hoteli janë të rregulluara në mënyrë elegante dhe posedojnë banjë me dush/WC, tharë-se flokësh, telefon me dalje direkte, TV/Sat me kanale të huaja, dysheme të shtruar në tepih ose pllaka, klimatizim, kasafortë, minibar, ballkon.

Shërbimi: All Inclusive

Sporti: Pa pagesë: Volejboll uji, pingpong, pikado, fitnes. Me pagesë: Bilardo, masazh, banjë turke, saunë dhe sporte të tjera të ujit, të cilat ofrohen nga shitësit e huaj në plazh.

Fëmijët: Pishinë për fëmijë, animacion për fëmijë, ulëse enkas për fosh-njat në restorant, mini klub (3-12 vjeç), vendargëtim për fëmijë.

Krizantem Hotel

All Inclusive

rekomandimi i mysafirëve

vlerësimi i mysafirëve

nga

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi, dreka dhe darka në formë bufeje, mëngjesi për gjumashët
  • Gjatë ditës meze, pasdite kafe/çaj dhe ëmbëlsira
  • 1 restorant A-la carte (me rezervim)
  • Pijet lokale alkoolike dhe joalkoolike shërbehen nga ora 10.00 – 24.00

 

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59