• +381 (0) 38 220 220
  • +49 (0) 180 30 30 30 6
  • +41 (0) 44 315 59 59
  • +43 (0) 13 19 10 74
agent login

Për Hotelin

Një hotel për t'ju plotësuar të gjitha nevojat dhe dëshirat për një pushim të këndshëm, të rehatshëm dhe argëtues. I përshtatëm si për familjarë me fëmijë, ashtu edhe për të rinjtë.

Pozita: Është direkt i shtrirë në plazhin e mrekullueshëm, 12 km larg nga Antalia dhe 10 km larg nga Aeroporti.

Koha e transferit: rreth 15 min.

Akomodimi: Ky hotel elegant posedon mbi 556 dhomat të cilat shtrihen në një  ndërtesë 9 katëshe dhe 10 villa. Në dispozicion janë lobi i gjatë me palma, lobi bar, recepcioni, 5 panorama ashensor, një restorant kryesor dhe tre restorante A La Carte, bare të ndryshme dhe ëmbëltore. Në bukurinë e jashtme të objektit me pishinë dhe lendinë të gjelbërt  me tre pishina, aquapark me rrëshqitë-se të ndryshme. Shtretërit, mbulesa, ombrella dielli, peshqirë për larje; të gjitha këto përfshihen në çmim. Kinema, qendër tregtare, qendër shëndeti, internet kafe, diskotekë dhe teatër.

Plazhi: Kjo pushimore shtrihet direkt para hotelit. Shtretër, mbulesat, ombrellat dhe peshqirë për larje përfshihen në çmin.

Dhoma: Këto dhoma janë me shumë dashuri të ndërtuara në formë të kabinave të anijes të dekoruara dhe janë të paisura me Banjo/WC, tharëse flokësh, klimatizim, minibar, telefon, TV/Sat, sef, ulëse grupore, dysheme me tepih dhe ballkon ose terasë.

Shërbimi: Ultra All Inclusive

Sporti dhe koha e lirë: Pa pagesë: Basketboll, vollejboll, fitnes, xhakuzi, sauna, banjë turke, skuash, salloni i lojërave dhe lojërat e ndryshme të ujit. Me pagesë: Internetcafe, loja me birila, masazhe, futboll, sportet motorike të ujit.

Qendra e tenisit: 4 fusha tenisit (veshmbathja me pagesë).

Argëtimi: Animacione dhe programe argëtuese.

Titanic Beach Lara

Ultra All Inclusive

Wonderful!

97%

rekomandimi i mysafirëve

4.5

vlerësimi i mysafirëve

Kaltrina Ademi

It was very comfortable to stay and staff were pleasant and welcoming.

nga Kaltrina Ademi

Përparësitë tuaja

  • Mëngjesi, dreka dhe darka në formë bufeje
  • Meze të lehta, pasdite kafe/çaj dhe ëmbëlsira
  • Pijet freskuese dhe alkoolike vendore prej orës 10:00 deri në orën 23:00
  • Tri restorane A la carte, bare të ndryshme, ëmbëltore
  • Kinema, qendër tregtare, internet kafe, diskotekë dhe teatër
  • Sporte të ndryshme
  • Animacione dhe programe argëtuese

Keni nevojë për ndihmë

Ekipi ynë është në shërbimin tuaj 24/7 t'ju ndihmojë me të gjitha nevojat apo pyetjet tuaja

+381 (0) 38 220 220
+49 (0) 180 30 30 30 6
+41 (0) 315 59 59